Zakres usług

hqwabout2

Axialus to zespół profesjonalistów, którzy uważnie słuchają potrzeb swoich Klientów. Zaufaj nam! Z naszą pomocą możesz skupić się na rozwoju swojej firmy, a my zajmiemy się tym, co wychodzi nam najlepiej! Dostarczymy Ci kompetentnych pracowników, w zależności od zapotrzebowania.

Ekipa Axialus

Leasing pracowniczy

Jest to elastyczna i skuteczna forma zatrudnienia, pozwalająca na koordynowanie ilości pracowników w Twojej firmie, w zależności od czasowego zapotrzebowania czy ilości zamówień.

W ramach tej usługi to Axialus staje się pracodawcą dla użyczonego pracownika tymczasowego. Jesteśmy więc odpowiedzialni za jego zatrudnienie i rozliczenie. Na potrzeby prawidłowego przebiegu kontraktu powołujemy opiekuna Klienta, który współpracuje z Tobą od rozpoczęcia, do zakończenia misji pracownika tymczasowego.

Wybierając Axialus – wybierasz oszczędność czasu i pieniędzy. Jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie działania związane z rekrutacją, organizacją logistyczną wyjazdu oraz pełną obsługę administracyjno-kadrową pracownika. Ponadto, współpracujemy z kompetentnymi organami państwowymi w zakresie oskładkowania i zaliczek na podatek dochodowy, dzięki czemu mamy pewność, że działamy zgodnie z obowiązującą legislacją.

workers_praca

Rekrutacja

Proces rekrutacji to dla nas najważniejszy etap projektu, gdyż to on częściowo warunkuje udaną współpracę. To dlatego, realizując poszczególne jego etapy, stosujemy nowoczesne i skuteczne narzędzia rekrutacyjne.

Naszym celem jest zrekrutowanie właściwej osoby na właściwe stanowisko pracy, analizując jej doświadczenie, umiejętności zawodowe oraz osobowość.

Proces selekcji pozwala nam na dobór takich kandydatów, którzy idealnie wpiszą się w wartości danego przedsiębiorstwa. Wybieramy personel wykwalifikowany, ale także poważny i wiarygodny.

Jakie są etapy rekrutacji?

Jest to najważniejsza część procesu rekrutacji, podczas którego wspólnie z klientem definiujemy jego zapotrzebowanie i oczekiwania.  Precyzyjnie analizujemy warunki i zadania związane z danym stanowiskiem pracy, co pozwala nam następnie na znalezienie odpowiednich kandydatów.

Proces poszukiwania kandydatów wymaga dużego zaangażowania i skuteczności. To dlatego, Axialus wychodzi naprzeciw kandydatom. Publikujemy więc ogłoszenia w mediach, zapraszamy kandydatów na spotkania. Korzystamy także z naszej bazy kandydatów, gdzie dysponujemy tysiącami kandydatur, pośród których są także nasi sprawdzeni pracownicy.

Na tym etapie, weryfikujemy doświadczenie zawodowe podane w CV, jak również motywację kandydatów. Rozmowa telefoniczna pozwala nam na dokonanie wstępnej selekcji profili, które najbardziej zbliżone są do kryteriów rekrutacyjnych.

Kandydat który pomyślnie przejdzie wywiad telefoniczny, zapraszany jest na rozmowę kwalifikacyjną w jednym z naszych biur regionalnych. Taka rozmowa jest momentem decydującym w procesie selekcji kandydata, którego profil następnie proponujemy klientowi. Podczas rozmowy bezpośredniej, kandydaci mogą pochwalić się swoimi umiejętnościami i zdobytym doświadczeniem.

Systematycznie weryfikujemy referencje naszych kandydatów oraz przywiązujemy dużą wagę do opinii ich poprzednich pracodawców. Ten etap rekrutacji jest potwierdzeniem naszego wyboru kandydata przed przedstawieniem jego profilu klientowi.

W niektórych przypadkach, w zależności od profilu i złożoności projektu, poddajemy kandydatów różnego rodzaju testom, teoretycznym lub technicznym.

Doradztwo

Siłą Axialusa jest wiedza oraz doświadczenie zdobywane latami, a także sieć partnerów, z którymi współpracujemy. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą także z Tobą.

Wyślij swoje CV, my zajmiemy się resztą

    Zapoznałem się i zgadzam z polityką prywatności