Komisjonowanie od ZARAZ. Praca również dla par.

Opis stanowiska:

  • Zbieranie towaru do kartonów (odzieży, paczkowanej kawy, drobnych akcesoriów),
  • Rozładunek i załadunek towarów,
  • Projekt skierowany równie dla Pań – na magazynie nie ma ciężkich przedmiotów,
  • Towary są oznaczone kodami, nie ma wymogu znajomości języka niemieckiego,
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy magazyniera w Polsce lub za granicą mile widziane,
  • Mile widziany własny samochód,
  • Dobra kondycja fizyczna,
  • Motywacja do pracy,
  • Chęć podjęcia pracy na długi okres czasu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 9,49Euro/h (brutto),
  • Polska umowę o pracę, na niemieckich warunkach,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
  • Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych,
  • Polskojęzyczny opiekun na miejscu i w Polsce,
  • Darmowe zakwaterowanie – pokoje max 2-osobowe,
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

W okresie od września do grudnia 2018r., dodatkowa PREMIA 1 euro (brutto) do każdej przepracowanej godziny !

Zainteresowanych proszę o wysłanie cv na adres niemcy@axialus.pl

lub numerem telefonu: 71 769 83 29, +48 515158117, +48 605562300